Merhaba!
Bize 0555 181 94 45 numarasından kampanyalı fiyatlarımız için ulaşabilirsiniz.
İletişim

Yazıbaşı temizlik

Ev Temizliği

Torbalı ev temizlik firması olarak bizler ev temizlik hizmetinde şu ana başlıkları sınmaktayız .ev temizligi, mutfak temizligi ,banyo temizligi balkon temizligi.

Ev temizligine anlaşma dailinde koltuk silimi,halı silimi,duvar silimi,dahil olmaktadır genel olarak cam cilme toz alma yer süpürme,silme dahildir temizlik işimiz saat konusulmaış ise sabah dokuzda baslar ,akşam beşte biter.temizlik personelimizin tam gün çalışmada öglen yemegi size aittir.

Mutfak temizligi, Torbalı temizlik firması olarak bizim mutfak temizlik hizmetimizde ev temizliginin içindedir .mutfak dolaplarının silinmesi fayansların silinmesi ocak ve fırın temizlenmesi mutfak yerlerinin temizlenmesi bunların içindedir.

Banyo temizligi ev temizligine dahildir komple banyo fayans silinmesi kuvetin ve el yıkma tezgahının temizlenmesi tuvaletin ovulması ve yelerin temizligi dahildir

Tags,

Yazıbaşı Temizlik

Yazıbaşlı temizlik sektöründe neredeyse her alanda aktif olan şirketimiz size en kusursuz hizmeti vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Diğer firmalar gibi bizde dış cephe cam temizliği, ev temizliği, bina temizliği gibi bir çok hizmeti can temizlik olarak sunmaktayız. Genel olarak bir Yazıbaşı temizlik şirketi size en dürüst ve en kaliteli temizliği sunmakla mükelleftir. Bir temizlik şirketi mutlaka fatura kesmek zorundadır. Tıpkı marketler gibi bizde ister Yazıbaşı temizlik şirketi olsun ister başka bir alanda mutlaka iş bitişi faturanızı kesmek zorundadır.

Kaliteli Yazıbaşı Temizlik Firması ?

Zaten dürüst bir firma kendini iş başlangıcında belirtecektir. Bu yüzden çok fazla bu konuya değinmiyorum. İşini en iyi şekilde gerçekleştiren bir temizlik şirketi sizi devamlı olarak kazanır. Demeye çalıştığım şey bir  aklına temizlik firması olarak sadece o şirketin gelmesidir. İşini baştan savma yapan bir firma kaybetmeye mahkumdur. İş budur ‘ki oldu ve bitti ile halledilen bir temizliği kendi evimizde bile kabul etmeyiz ‘ki bir firmadan kabul edelim.

 

Tags, ,

Torbalı Temizlik Nedir?

Torbalı Temizlik Nedir?

Temizlik, her zaman diliminde ve her koşulda yapılması gereken fiziksel bir aktivitedir. Gerek sağlık açısından gerekse torbalı temizlik göz zevki açısından temizlik, mantıklı düşünen bireylerin olmazsa olmazıdır. Kısaca özetlemek gerekirse temizlik, toz, kir, pas vb. yoğun bakteri içeren ortamları bu zararlı bakterilerden arındırma işlevi olarak adlandırabileceğimiz bir fiziksel aktivitedir. Temizliğin kalıcı ve sağlıklı olması adına alınan bütün önlemlere ise hijyen adı verilmektedir.

Temizlik Ürünlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?
1- Satın alacağınız ürünlerin marka ve kalitelerini daha önceden tespit edip başarılarını doğrulamanız gerekmektedir.
2- Satın alacağınız ürünlerin etiketlerindeki yazıları detaylıca okumanız gerekmektedir.
3- Alacağınız ürünlerin ambalajlarını asla ve asla değiştirmeyiniz.
4- Asidik bir yapıya sahip olan sağlık malzemeleri ile klor içeren sağlık malzemeleri aynı anda kullanılmamalıdır.
5- Alacağınız temizlik ürünü her ne kadar güvenli olsa da asla koklanmamalı, içilmemelidir. Bunun yanı sıra çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.
6- Temizlik yaparken cildinizi bu aldığınız temizlik ürünlerinden korumalısınız.

Hijyenik Bir Ev Temizliği İçin Yapılması Gerekenler:
1- Perdelerinizi ve evinizde bulunan bütün camları tertemiz yapın.
2- Evinizi baştan sona tamamen havalandırmayı ihmal etmeyin.
3- Evinizin duvarlarında oluşmuş olan bütün lekeleri detaylıca temizleyin.
4- Ortalığı derli toplu bir hale getirin ve bunun yanı sıra tozlardan arındırın.
5- Evinizde bulunan çarşaf ve kılıfları değiştirin.
6- Dolapları ve komidinlerin çekmecelerini detaylıca düzenleyin.
7- Banyo ve tuvaletlerinizi havalandırıp rutubetten arındırın.
8- Son aşama olarak evi baştan sona süpürüp silin.

Size bu konumuzda bir Torbalı temizlik şirketinin nasıl olması gerektiğini anlattık. Umarız beğenirsiniz size en kaliteli hizmeti vermek adına en iyi makaleleri yazmaktayız.

Tags, ,