Merhaba!
Bize 0555 181 94 45 numarasından kampanyalı fiyatlarımız için ulaşabilirsiniz.
İletişim

Torbalı temizlik

Ev Temizliği

Torbalı ev temizlik firması olarak bizler ev temizlik hizmetinde şu ana başlıkları sınmaktayız .ev temizligi, mutfak temizligi ,banyo temizligi balkon temizligi.

Ev temizligine anlaşma dailinde koltuk silimi,halı silimi,duvar silimi,dahil olmaktadır genel olarak cam cilme toz alma yer süpürme,silme dahildir temizlik işimiz saat konusulmaış ise sabah dokuzda baslar ,akşam beşte biter.temizlik personelimizin tam gün çalışmada öglen yemegi size aittir.

Mutfak temizligi, Torbalı temizlik firması olarak bizim mutfak temizlik hizmetimizde ev temizliginin içindedir .mutfak dolaplarının silinmesi fayansların silinmesi ocak ve fırın temizlenmesi mutfak yerlerinin temizlenmesi bunların içindedir.

Banyo temizligi ev temizligine dahildir komple banyo fayans silinmesi kuvetin ve el yıkma tezgahının temizlenmesi tuvaletin ovulması ve yelerin temizligi dahildir

Tags,

Ev Temizlik Hizmeti

Ev temizlik hizmeti neleri kapsar ?.

Ortalama sekiz saat süren ev temizliği hizmetimiz cam silimi ,toz alma, yer süpürme, silme dolap kapı silimi gibi ana konuları kapsamakta dır. Bunun yanında müşterinin isteğine göre örnek olarak duvar silme halı koltuk silme gibi detaylar eklenebilir.

Torbalı ev temizliği sektöründe yıllardan beri hizmet veren bir firma olarak yılların tecrübesi ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sunmaktayız .Kaliteli ve konusunda uzman personelimiz ile siz torbalılı’lara hizmet vermekteyiz.Sizler için hem güvenilir hem istediğiniz tarih ve zaman içinde profesyonel bir temizlik elemanı bulmanın ne kadar önemli ve zor olduğunu farkındayız .sizler için güvenlik kontrol’leri yapılmış konusunda uzman personeli biz size yolluyoruz. Size düşen kahvenizi yudumlayıp arkanıza yaslanmak.

Tobalı ev temizlik firması olarak biz temizlik esnasında kullanılacak olan malzemeleri kendimiz getirebilicegimiz gibi sizin tedarik edeceğiniz malzemeler’i de kullanabiliriz.

Tags, ,

Torbalı Temizlik Nedir?

Torbalı Temizlik Nedir?

Temizlik, her zaman diliminde ve her koşulda yapılması gereken fiziksel bir aktivitedir. Gerek sağlık açısından gerekse torbalı temizlik göz zevki açısından temizlik, mantıklı düşünen bireylerin olmazsa olmazıdır. Kısaca özetlemek gerekirse temizlik, toz, kir, pas vb. yoğun bakteri içeren ortamları bu zararlı bakterilerden arındırma işlevi olarak adlandırabileceğimiz bir fiziksel aktivitedir. Temizliğin kalıcı ve sağlıklı olması adına alınan bütün önlemlere ise hijyen adı verilmektedir.

Temizlik Ürünlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?
1- Satın alacağınız ürünlerin marka ve kalitelerini daha önceden tespit edip başarılarını doğrulamanız gerekmektedir.
2- Satın alacağınız ürünlerin etiketlerindeki yazıları detaylıca okumanız gerekmektedir.
3- Alacağınız ürünlerin ambalajlarını asla ve asla değiştirmeyiniz.
4- Asidik bir yapıya sahip olan sağlık malzemeleri ile klor içeren sağlık malzemeleri aynı anda kullanılmamalıdır.
5- Alacağınız temizlik ürünü her ne kadar güvenli olsa da asla koklanmamalı, içilmemelidir. Bunun yanı sıra çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.
6- Temizlik yaparken cildinizi bu aldığınız temizlik ürünlerinden korumalısınız.

Hijyenik Bir Ev Temizliği İçin Yapılması Gerekenler:
1- Perdelerinizi ve evinizde bulunan bütün camları tertemiz yapın.
2- Evinizi baştan sona tamamen havalandırmayı ihmal etmeyin.
3- Evinizin duvarlarında oluşmuş olan bütün lekeleri detaylıca temizleyin.
4- Ortalığı derli toplu bir hale getirin ve bunun yanı sıra tozlardan arındırın.
5- Evinizde bulunan çarşaf ve kılıfları değiştirin.
6- Dolapları ve komidinlerin çekmecelerini detaylıca düzenleyin.
7- Banyo ve tuvaletlerinizi havalandırıp rutubetten arındırın.
8- Son aşama olarak evi baştan sona süpürüp silin.

Size bu konumuzda bir Torbalı temizlik şirketinin nasıl olması gerektiğini anlattık. Umarız beğenirsiniz size en kaliteli hizmeti vermek adına en iyi makaleleri yazmaktayız.

Tags, ,

Temizlikte İnce Detaylar

Temizlikte İnce Detaylar Nelerdir ?

Temizlik deterjanın gücü ile değil, severek ve ince dokunuşlar uygulayarak olur. İşini bilen uzman kadromuzun evinizdeki en uç noktalara kadar özen ile ilgi gösterdiği temizlik hizmetimiz sayesinde eviniz, ofisiniz, kısaca temizliğe ihtiyaç duyduğunuz her noktada ferahlığı hissedebileceksiniz. Temizlik detay isteyen bir iştir. Temizlik yapılırken bir çok dikkat edilmesi gereken husus bulunmaktadır. Bu hususlardan en önemlisi ise temizlik işlemi esnasında kullanılan ürünlerdir. Ucuz ve kalitesiz ürünler ile yapılan temizlik, hem hijyen açısından hem de sağlık açısından birçok problem yaratmaktadır. Hassas ve özel ilgi gerektiren temizlikte, ince detaylar konusunda hassas olmalısınız. Uzman ekibimiz ve hiçbir masraftan kaçmayarak sizlerin sağlığı ve hijyeni için özenle seçerek aldığımız temizlik ürünleri sayesinde bebekleriniz gönül rahatlığı ile evinizde dolaşabilecektir. Temizlikte kullanılan ürünlerin sağlık bakanlığı onaylı olması dikkat edilmesi gereken en önemli husustur. Merdiven altı, sahte, el yapımı temizlik malzemeleri gerek hijyen konusunda, gerekse sağlık konusunda birçok problem oluşturmaktadır. Bu tarz olayları yaşayan insanlar kanser gibi ciddi hastalıklara yakalandıklarını dile getirmektedirler. Bizlerin kullanmış olduğu bütün materyaller özenle seçilmiş ve tamamı ünlü onaylı malzemelerden oluşmaktadır. Bu malzemelerin kullanımları da çok önemlidir. Uzun süredir bu sektörde hizmet veren kaliteli emektar çalışanlarımız sayesinde sizler de aldığınız hizmetten memnun kalacak ve bir daha başka bir firmayla çalışma fikrini aklınıza dahi getirmeyeceksiniz. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ve uygun fiyatlara en üst seviye hizmeti almak.

Tags, ,

Torbalı Temizlik Şirketleri

Torbalı Temizlik Şirketi Nasıl Bulunur ?.

Özellikle titiz ev hanımları bizim gibi kaliteli torbalı temizlik şirketlerini seçerken hep zorda kalırlar. Bizim gibi bir birinden güzel firmalar olduğu kadar aynı zamanda dolandırılma riski yüksek firmalarda bu sektörde bulunmakta. Kimi zaman bu şirketler evinizden hırsızlık amaçlı bu sektöre girerler neye uğradığınızı bile şaşırırsınız. Bu duruma örnek verecek olursak İnternet ortamında bir sürü haber bulunmaktadır. Sizlere bu firmalardan uzak kalmanız konusunda bir kaç örnek vermek istiyoruz.

Bu firmalar nasıl anlaşılır ?.

Bu firmaları genel olarak İnternet sitelerinden ayırt edebilirsiniz. Genel olarak basit dizaynları vardır ve bir çağrı merkezi kullanmazlar. Aynı zamanda konuşma diksiyonları kendilerini ele verir Türkçeyi bile zor konuşmaktadırlar.  Onlara biraz soru sormak istediğiniz zaman hemen argo kelimeler kullanmaya ve sizi başından sağmaya çabalayacaklardır. Peki bizim gibi firmaları nasıl bulacaksınız? cevabı aslında çok basit değerli müşterilerimiz. Sizin her türlü sorunuza cevap verebilen aynı zamanda size daha telefonda yardımcı olmaya çalışacak profesyonel bir ekibe sahip olan firmalar zaten kendini belli edecektir. Sizlere tavsiyemiz bu tarz firmalara güvenip hem vakit hemde ömrünüzden çalmayın en dürüst hizmet layığı ile yapılandır sonuç itibari ile.

Temizlik imandan gelir sözünün hakkını veren firmamız ile bir kez çalıştığınız zaman başka bir firma arayışına girmeyeceksiniz.

Tags

Torbalı temizlik

Torbalı’da Temizlik Şirketi Aramak ?.

Torbalı ‘da veya çevresinde bir Torbalı temizlik şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size en kaliteli hizmeti sunmak ve daha hijyenik bir ortam için bu makaleyi yazma gereği duyduk. Dinimizin şartlarından biri olan temizlik bazen özellikle çalışan kadınlara büyük bir zulüm olmaktadır. Bu şartlar altında yapılması gereken eli çabuk sağlam bir temizlik şirketi ile anlaşıp işini oldu ve bitti yapmadan özenle gerçekleştiren bir şirket bulmak olacaktır. Sanılanın aksine temizlik şirketleri çok pahalı değildir her bütçeye uygun bir temizlik şirketi bulabilirsiniz. Size tavsiyemiz bir şirket seçerken dikkat etmeniz olacaktır nede olsa her insana güvenemezsiniz.  Vakit kazanmak isterken ne olduğu belirsiz Torbalı temizlik şirketleri ile vakit kaybetmeyiniz. Şirketimiz deneyimli temizlik personellerinden oluşmaktadır. nitelikli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. temizlik hizmeti dahilinde ayrıntılı söylemeleri ve nasıl temizlik yapıldığı mevzusunda altta söylemeler bilginize sunulmuştur. Konutunuzu büronuzu ve iş yeri temizlik mevzularında şirketimizden hizmet almak için bizimle iletişime geçerek buluşma almanız gerekmektedir. Torbalı temizlik Firmayı sizlere nitelikli temizlik ve güveni bir arada sunmayı vaat eder. temizlik yapılacak alan hakimiyet edilir, lüzumlu temizlik mahsulleri ve takım sağlanır. Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, duvarlar, tavan; başka bir deyişle konutun tam kısımları gözden geçirilir. Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir mahsul ayrı ayrı arınılır; buzdolabı gibi temizlik güç olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların yüzeysel temizlik; lavabo, eviye, tezgah arınılır; duvarlar ve yerler silinir. Banyo ve tuvalet temizliğinde; Akla gelebilecek bütün alanlar tuvalet gibi mikrop ihtimali yüksek yerler itinayla arınılır; zamanla ya da dış faktörlerle sararan banyo şiveleri beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo şiveleri hiçbir mikrop kalmayacak biçimde hijyene kavuşturulur. Sırça temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış sırça temizlik profesyonel personellerimiz tarafından güvenle arınılır. Balkon temizliğinde; yer ve fobilikler itinayla arınılır. Oda temizliğinde; alıcının mobilyalarına itina gösterilir. Konut temizlik hizmetimizin ehemmiyetli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, her türlü mobilya ve diğer eşyalar eğer gerekiyorsa boşaltılarak en ince yerlerine kadar arınılır. Elektronik aletler dikkatle arınılır. Halı ve kilim temizlik de oda temizliğin bir parçasıdır. Torbalı temizlik Firmayı Konut temizlik ve Büro temizlik’ de yapmaktadır. Torbalı da başlattığımız Torbalı konut temizlik ve Torbalı büro temizlik kampanyalarından yararlanın. Torbalıda yaptığımız binlerce Konut temizlik ve Büro temizlik refaransları hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz. Daha fazla yazı için İnternet sayfamızı takipte kalın eminiz ‘ki işinize yaracak güncel bilgiler ile karşılaşacaksınız.

Tags,