Merhaba!
Bize 0555 181 94 45 numarasından kampanyalı fiyatlarımız için ulaşabilirsiniz.
İletişim

İzmir temizlik

Ofis Temizligi

İzmir temizlik firması olarak bizler ofis ve iş yeri temizlik işlerinizde de yanınızdayız.Ofis temizli hizmetimizde ofi genel temizligi masa sandalye temizligi varsa mutfak banyo temizligi yer almaktadır.

Cam Temizliği

İzmir temizlik firması olarak biz siz degerli izmirlilere cam silme hizmeti de sunmaktayız .bu hizmete camların içerden ve dışardan detarjanla silinip parlatılması ,çerçevelerin temizlenmei dahildir .Bu uygulamaları egitimi tamamlanmış konusunda uzman elemanlarımız ile yaptırmaktayız

Tags, ,

Ev Temizliği

Torbalı ev temizlik firması olarak bizler ev temizlik hizmetinde şu ana başlıkları sınmaktayız .ev temizligi, mutfak temizligi ,banyo temizligi balkon temizligi.

Ev temizligine anlaşma dailinde koltuk silimi,halı silimi,duvar silimi,dahil olmaktadır genel olarak cam cilme toz alma yer süpürme,silme dahildir temizlik işimiz saat konusulmaış ise sabah dokuzda baslar ,akşam beşte biter.temizlik personelimizin tam gün çalışmada öglen yemegi size aittir.

Mutfak temizligi, Torbalı temizlik firması olarak bizim mutfak temizlik hizmetimizde ev temizliginin içindedir .mutfak dolaplarının silinmesi fayansların silinmesi ocak ve fırın temizlenmesi mutfak yerlerinin temizlenmesi bunların içindedir.

Banyo temizligi ev temizligine dahildir komple banyo fayans silinmesi kuvetin ve el yıkma tezgahının temizlenmesi tuvaletin ovulması ve yelerin temizligi dahildir

Tags,

Gaziemir Temizlik

Gaziemir temizlik olarak biz sizlerin hizmetinizdeyiz apartman merdiven temizliği sizler için bu senede kampanyalı fiyatlarımız Gaziemir temizlik apartman merdiven temizlik hizmetleri içinde merdiven lerin süpürülüp silinmesi merdiven tutacaklarının silinmesi ,doğal gaz boru ve saat leri silinmesi asansör içinin ayna ve duvarlarının silinmesi ,aydınlatmanın temizlenmesi aparman duvarlarında’ki ayna dolap ve aksesuar ların temizlenmesi gibi hizmetler sunmaktayız bunları yaparken gerekli olan alet ve temizlik maddelerini çöp torbalarını biz firma olarakkendimiz getiriyoruz sizden sadece su temini istiyoruz ortak yaşam alanınız olan apartman merdiven ,asonsör bina girişi temizliğiniz bizim işimiz vizyonumuz mutlu müşteri iyi refarans

Ayrancılar Temizlik Şirketleri

Konuyu detayları ile incelemek gerektiğinde ilk önce neden temizlik gereklidir?. Sorusu aklımıza geliyor , dünyamızda bize doğrudan yada farklı yollarla bulaşabilecek bir çok hastalık olduğunu biliyoruz , bunların oluşumu çevremizdeki mikro organizmalardan kaynaklanır.Bunu engellemenin tek çaresi’de temizliktir.Temizlik çesitli kimyasallar ve araçlar ile yapılan yorucu ve uzmanlık gerektiren bir uygulamadı.

Ayrancılar temizlik sirketi olarak bizler hijyen avcısı olarak çalışmaktayız .yapmış olduğumuz temizlikte detaycılığımız ile bir numarayız.ev temizliği siz bayanların hergün yapmasına karşın senede en az iki kere yapılması gereken büyük bir uygulamadır işte bizler bu uğraştırıcı işte ufak bütçeniz ile dost bir maliyet ile yanınızdayız siz arkanıza yaslanın uzman kadromuz ile biz yanınızda’yız.

Tags, ,

İzmir Temizlik

İzmir temizlik şirketi olarak biz ,ev temizliği ,ofis temizliği,apartman merdiven temizliği , iş yeri temizliği,inşaat sonrası temizlik hizmeti ,saatlik ve günlük eleman temini hizmetlerimiz ile siz izmirli hemşehrilerimiz’in yanındayız.

İşinde uzman deneyimli bay ve bayan elemanlardan oluşan kadromuz kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyet’i odaklı hizmetimizden memnun kalacağınıza emin olun işlerimiz imzamız’dır .İzmir temizlik şirketi olarak biz bu yeni yılda ‘da indirimli fiyat kanpanyalar’ımız la sizlerin yanındayız .bizler sizlere yedi gün yirmi dört saat bir telefon kadar yakınız ,sizi telefonun ucunda bekleyen deneyimli müşteri temsilcimiz sorununuza kesin acil çözüm ve hizmeti en kolay ve uygun maliyet ile sunar gerisi size kalmıştır siz kararverdikten hemen sonra size uygun olan tarih ve saat’te sizlerleyiz.

Ev Temizlik Hizmeti

Ev temizlik hizmeti neleri kapsar ?.

Ortalama sekiz saat süren ev temizliği hizmetimiz cam silimi ,toz alma, yer süpürme, silme dolap kapı silimi gibi ana konuları kapsamakta dır. Bunun yanında müşterinin isteğine göre örnek olarak duvar silme halı koltuk silme gibi detaylar eklenebilir.

Torbalı ev temizliği sektöründe yıllardan beri hizmet veren bir firma olarak yılların tecrübesi ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sunmaktayız .Kaliteli ve konusunda uzman personelimiz ile siz torbalılı’lara hizmet vermekteyiz.Sizler için hem güvenilir hem istediğiniz tarih ve zaman içinde profesyonel bir temizlik elemanı bulmanın ne kadar önemli ve zor olduğunu farkındayız .sizler için güvenlik kontrol’leri yapılmış konusunda uzman personeli biz size yolluyoruz. Size düşen kahvenizi yudumlayıp arkanıza yaslanmak.

Tobalı ev temizlik firması olarak biz temizlik esnasında kullanılacak olan malzemeleri kendimiz getirebilicegimiz gibi sizin tedarik edeceğiniz malzemeler’i de kullanabiliriz.

Tags, ,

Pancar Temizlik

Temizlik şirketleri içerisinde lider olan İnternet sitemizin Pancar temizlik gibi ağır bir sektörde hizmet vermektedir. Size sunabileceğimiz bilgiler açısından bu yazımızda yine en doğru bilgiyi size aktarıyoruz. Temizlik dinimiz İslam dahil olmak üzere büyün dünyada önemli bir husus haline gelmiştir. Çağın başlangıcından bu yana bu kişisel ve çevresel temizlik sağlık ve hijyen açısından en önemli hali almaktadır.

Ayrancılar ‘da Bina Temizliği

Merhaba Can temizlik olarak Ayrancılar ‘da bina temizliğinde bir çok referansımız bulunmaktadır. Ayrancılar temizlik şirketi olarak yaptığımız işlerde titizliğe önem vermekteyiz. Sadece bina değil aynı zamanda cam temizliği, ev temizliği aynı zamanda fabrika ve iş yeri temizliği ‘de uzmanlık alanlarımızdır. Ayrancılar temizlik firması olarak size en büyük değeri ve önemi verdiğimizden emin olabilirsiniz. Sizinle gerçekleştirdiğimiz her işlemde diğer firmaların haricinde fatura kestiğimizi bilmenizi isteriz.

Ayrancılar ‘da dürüst temizlik firması nasıl bulurum ?

Ayrancılar temizlik firması arıyorsanız dürüst bir şirket bulmak kesinlikle çok zor bir iş haline geldi. Özellikle sosyal medya aracılığı ile yapılan reklamlar yüzünden işler baya bir karman çorman hal aldı. Vergi levhası ve uzman bir Ayrancılar temizlik kadrosu olmayan firmalar insanları mağdur etmekten başka bir şey yapmıyor genel olarak.

Tags, , ,

Torbalı Temizlik Nedir?

Torbalı Temizlik Nedir?

Temizlik, her zaman diliminde ve her koşulda yapılması gereken fiziksel bir aktivitedir. Gerek sağlık açısından gerekse torbalı temizlik göz zevki açısından temizlik, mantıklı düşünen bireylerin olmazsa olmazıdır. Kısaca özetlemek gerekirse temizlik, toz, kir, pas vb. yoğun bakteri içeren ortamları bu zararlı bakterilerden arındırma işlevi olarak adlandırabileceğimiz bir fiziksel aktivitedir. Temizliğin kalıcı ve sağlıklı olması adına alınan bütün önlemlere ise hijyen adı verilmektedir.

Temizlik Ürünlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?
1- Satın alacağınız ürünlerin marka ve kalitelerini daha önceden tespit edip başarılarını doğrulamanız gerekmektedir.
2- Satın alacağınız ürünlerin etiketlerindeki yazıları detaylıca okumanız gerekmektedir.
3- Alacağınız ürünlerin ambalajlarını asla ve asla değiştirmeyiniz.
4- Asidik bir yapıya sahip olan sağlık malzemeleri ile klor içeren sağlık malzemeleri aynı anda kullanılmamalıdır.
5- Alacağınız temizlik ürünü her ne kadar güvenli olsa da asla koklanmamalı, içilmemelidir. Bunun yanı sıra çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.
6- Temizlik yaparken cildinizi bu aldığınız temizlik ürünlerinden korumalısınız.

Hijyenik Bir Ev Temizliği İçin Yapılması Gerekenler:
1- Perdelerinizi ve evinizde bulunan bütün camları tertemiz yapın.
2- Evinizi baştan sona tamamen havalandırmayı ihmal etmeyin.
3- Evinizin duvarlarında oluşmuş olan bütün lekeleri detaylıca temizleyin.
4- Ortalığı derli toplu bir hale getirin ve bunun yanı sıra tozlardan arındırın.
5- Evinizde bulunan çarşaf ve kılıfları değiştirin.
6- Dolapları ve komidinlerin çekmecelerini detaylıca düzenleyin.
7- Banyo ve tuvaletlerinizi havalandırıp rutubetten arındırın.
8- Son aşama olarak evi baştan sona süpürüp silin.

Size bu konumuzda bir Torbalı temizlik şirketinin nasıl olması gerektiğini anlattık. Umarız beğenirsiniz size en kaliteli hizmeti vermek adına en iyi makaleleri yazmaktayız.

Tags, ,