Merhaba!
Bize 0555 181 94 45 numarasından kampanyalı fiyatlarımız için ulaşabilirsiniz.
İletişim

Çaybaşı temizlik

Ev Temizliği

Torbalı ev temizlik firması olarak bizler ev temizlik hizmetinde şu ana başlıkları sınmaktayız .ev temizligi, mutfak temizligi ,banyo temizligi balkon temizligi.

Ev temizligine anlaşma dailinde koltuk silimi,halı silimi,duvar silimi,dahil olmaktadır genel olarak cam cilme toz alma yer süpürme,silme dahildir temizlik işimiz saat konusulmaış ise sabah dokuzda baslar ,akşam beşte biter.temizlik personelimizin tam gün çalışmada öglen yemegi size aittir.

Mutfak temizligi, Torbalı temizlik firması olarak bizim mutfak temizlik hizmetimizde ev temizliginin içindedir .mutfak dolaplarının silinmesi fayansların silinmesi ocak ve fırın temizlenmesi mutfak yerlerinin temizlenmesi bunların içindedir.

Banyo temizligi ev temizligine dahildir komple banyo fayans silinmesi kuvetin ve el yıkma tezgahının temizlenmesi tuvaletin ovulması ve yelerin temizligi dahildir

Tags,

Çaybaşı temizlik

Çaybaşı temizlik şirketi olarak sizlere önerebileceğimiz daima Can temizlik gibi güzel bir Çaybaşı temizlik şirketi ile çalışmanız olacaktır.

Sektörümüzün gereği olan titizliğin en ön planda tutulup yüksek müşteri memnuniyeti ile sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize en kusursuz hizmeti verirken Çaybaşı temizlik alanında çeşitli referanslarımız ile sizi karşılıyoruz.

Tags, ,