Merhaba!
Bize 0555 181 94 45 numarasından kampanyalı fiyatlarımız için ulaşabilirsiniz.
İletişim

Ayrancılar temizlik

Ev Temizliği

Torbalı ev temizlik firması olarak bizler ev temizlik hizmetinde şu ana başlıkları sınmaktayız .ev temizligi, mutfak temizligi ,banyo temizligi balkon temizligi.

Ev temizligine anlaşma dailinde koltuk silimi,halı silimi,duvar silimi,dahil olmaktadır genel olarak cam cilme toz alma yer süpürme,silme dahildir temizlik işimiz saat konusulmaış ise sabah dokuzda baslar ,akşam beşte biter.temizlik personelimizin tam gün çalışmada öglen yemegi size aittir.

Mutfak temizligi, Torbalı temizlik firması olarak bizim mutfak temizlik hizmetimizde ev temizliginin içindedir .mutfak dolaplarının silinmesi fayansların silinmesi ocak ve fırın temizlenmesi mutfak yerlerinin temizlenmesi bunların içindedir.

Banyo temizligi ev temizligine dahildir komple banyo fayans silinmesi kuvetin ve el yıkma tezgahının temizlenmesi tuvaletin ovulması ve yelerin temizligi dahildir

Tags,

Ayrancılar Temizlik Şirketleri

Konuyu detayları ile incelemek gerektiğinde ilk önce neden temizlik gereklidir?. Sorusu aklımıza geliyor , dünyamızda bize doğrudan yada farklı yollarla bulaşabilecek bir çok hastalık olduğunu biliyoruz , bunların oluşumu çevremizdeki mikro organizmalardan kaynaklanır.Bunu engellemenin tek çaresi’de temizliktir.Temizlik çesitli kimyasallar ve araçlar ile yapılan yorucu ve uzmanlık gerektiren bir uygulamadı.

Ayrancılar temizlik sirketi olarak bizler hijyen avcısı olarak çalışmaktayız .yapmış olduğumuz temizlikte detaycılığımız ile bir numarayız.ev temizliği siz bayanların hergün yapmasına karşın senede en az iki kere yapılması gereken büyük bir uygulamadır işte bizler bu uğraştırıcı işte ufak bütçeniz ile dost bir maliyet ile yanınızdayız siz arkanıza yaslanın uzman kadromuz ile biz yanınızda’yız.

Tags, ,

Ayrancılar ‘da Bina Temizliği

Merhaba Can temizlik olarak Ayrancılar ‘da bina temizliğinde bir çok referansımız bulunmaktadır. Ayrancılar temizlik şirketi olarak yaptığımız işlerde titizliğe önem vermekteyiz. Sadece bina değil aynı zamanda cam temizliği, ev temizliği aynı zamanda fabrika ve iş yeri temizliği ‘de uzmanlık alanlarımızdır. Ayrancılar temizlik firması olarak size en büyük değeri ve önemi verdiğimizden emin olabilirsiniz. Sizinle gerçekleştirdiğimiz her işlemde diğer firmaların haricinde fatura kestiğimizi bilmenizi isteriz.

Ayrancılar ‘da dürüst temizlik firması nasıl bulurum ?

Ayrancılar temizlik firması arıyorsanız dürüst bir şirket bulmak kesinlikle çok zor bir iş haline geldi. Özellikle sosyal medya aracılığı ile yapılan reklamlar yüzünden işler baya bir karman çorman hal aldı. Vergi levhası ve uzman bir Ayrancılar temizlik kadrosu olmayan firmalar insanları mağdur etmekten başka bir şey yapmıyor genel olarak.

Tags, , ,

Torbalı Temizlik Nedir?

Torbalı Temizlik Nedir?

Temizlik, her zaman diliminde ve her koşulda yapılması gereken fiziksel bir aktivitedir. Gerek sağlık açısından gerekse torbalı temizlik göz zevki açısından temizlik, mantıklı düşünen bireylerin olmazsa olmazıdır. Kısaca özetlemek gerekirse temizlik, toz, kir, pas vb. yoğun bakteri içeren ortamları bu zararlı bakterilerden arındırma işlevi olarak adlandırabileceğimiz bir fiziksel aktivitedir. Temizliğin kalıcı ve sağlıklı olması adına alınan bütün önlemlere ise hijyen adı verilmektedir.

Temizlik Ürünlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?
1- Satın alacağınız ürünlerin marka ve kalitelerini daha önceden tespit edip başarılarını doğrulamanız gerekmektedir.
2- Satın alacağınız ürünlerin etiketlerindeki yazıları detaylıca okumanız gerekmektedir.
3- Alacağınız ürünlerin ambalajlarını asla ve asla değiştirmeyiniz.
4- Asidik bir yapıya sahip olan sağlık malzemeleri ile klor içeren sağlık malzemeleri aynı anda kullanılmamalıdır.
5- Alacağınız temizlik ürünü her ne kadar güvenli olsa da asla koklanmamalı, içilmemelidir. Bunun yanı sıra çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.
6- Temizlik yaparken cildinizi bu aldığınız temizlik ürünlerinden korumalısınız.

Hijyenik Bir Ev Temizliği İçin Yapılması Gerekenler:
1- Perdelerinizi ve evinizde bulunan bütün camları tertemiz yapın.
2- Evinizi baştan sona tamamen havalandırmayı ihmal etmeyin.
3- Evinizin duvarlarında oluşmuş olan bütün lekeleri detaylıca temizleyin.
4- Ortalığı derli toplu bir hale getirin ve bunun yanı sıra tozlardan arındırın.
5- Evinizde bulunan çarşaf ve kılıfları değiştirin.
6- Dolapları ve komidinlerin çekmecelerini detaylıca düzenleyin.
7- Banyo ve tuvaletlerinizi havalandırıp rutubetten arındırın.
8- Son aşama olarak evi baştan sona süpürüp silin.

Size bu konumuzda bir Torbalı temizlik şirketinin nasıl olması gerektiğini anlattık. Umarız beğenirsiniz size en kaliteli hizmeti vermek adına en iyi makaleleri yazmaktayız.

Tags, ,

Ayrancılar temizlik

İzmir ‘in büyüyen sektörlerinden biri olan Ayrancılar temizlik alanında size en kaliteli hizmeti biz sunmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için bizi telefon üzerinden arayabilirsiniz. Uzun yıllardan beri bu işi yapıyoruz zaman zaman Torbalı ve Ayrancılar civarında çeşitli kampanyalarımız oluyor bu kampanyalarını öğrenmek için. İnternet sayfamıza girmeniz yeterlidir. Ayrancılar temizlik sektöründe bizden daha iyi olmasa’da. Çeşitli köklü firmalar bulunmaktadır bizim gibi işini dürüst anlamda yapan insanların haricinde işini hemen oldu ve bitti’ye getiren insanlardan uzak durun.

 

Tags,